Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shoutbox
Witajcie, czemu na forum nie ma wszechobecnego shoutboxa ? powiem wam że często przydatne do szybkiego otrzymania odpowiedzi.
Odpowiedz
Bo jest discord ?
Odpowiedz
Nie każdy ma discorda, nie każdy lubi z niego korzystać ?
Odpowiedz
Shoutbox jest częstą przyczyną spadku wartości merytorycznej forum i ogólnego postcountu. Do rozmów luźnych mamy Discord. Nie trzeba posiadać aplikacji, żeby z niego korzystać. Osoby, które go "nie mają" mogą używać wersji przeglądarkowej dostępnej pod adresem https://discordapp.com/ po kliknięciu w button 'Open Discord'. Na lubienie już nic nie poradzimy.
[Obrazek: 1380715424246_zpsa19280e4.gif]
Odpowiedz
Ja też nie lubie Discorda.. a wszyscy znajomi mówią "wejdz na Discorda bo tam gadamy.." mówie im ze nie lubie a oni swoje ;/ To już lepszy był teamspeak
Odpowiedz
(23-08-2017, 14:18)DjVaporeon napisał(a): Ja też nie lubie Discorda.. a wszyscy znajomi mówią "wejdz na Discorda bo tam gadamy.." mówie im ze nie lubie a oni swoje ;/ To już lepszy był teamspeak

No niestety nie ma w ts nic, w codziennym użyciu, w czym byłby lepszy od discorda. TS na telefon jest płatny i działa jakby był w fazie alpha od ponad pół dekady. Utrzymanie serwera jest płatne, a konfiguracja i zabezpieczenia to jak spacer po potluczonym szkle na bosaka.  Na kompie wymaga zainstalowania aplikacji, która jest nieintuictjna, ciężka i slamazrna. Kwestia jest tylko i wyłącznie przyzwyczajenie I mentane hamulce, nic innego.
[Obrazek: 2fcc49040ee20794.gif]
Odpowiedz
ściągnąłem apka discord-jak znaleźć rozmowę tego forum?
Odpowiedz
(29-08-2017, 17:54)taxi81 napisał(a): ściągnąłem apka discord-jak znaleźć rozmowę tego forum?

Na stronie głównej forum pod Pobierz discord jest button dołącz do nas. Kliknij w niego i przekieruje cie do naszego serwera. Zobacz załącznik     
[Obrazek: 2fcc49040ee20794.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości