Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oficjalny kanał Discord dla polskiej sceny Pokemon Go
#1
Stop 
Z myślą o wygodzie osób szukających kogoś do wspólnego raidowania stworzyliśmy specjalny kanał Discord, na który można wejść z poziomu aplikacji smartfonowej lub desktopowej (istnieje też wersja przeglądarkowa, bez konieczności instalowania czegokolwiek). Posiadamy kanały lokalne, rangi użytkowników na podstawie ich aktywności i planujemy nasze eventy z wykorzystaniem owej aplikacji. Aby wejść nas nasz serwer, wystarczy kliknąć w link niżej:
https://discord.gg/et7vByS

Dlaczego Discord? Jest to bardzo lekka aplikacja, starająca się wykorzystywać zasoby telefonów komórkowych i stacji roboczych do minimum. Można w nim personalizować dźwiękowe powiadomienia w telefonie i skonfigurować go tak, aby w czasie grania w Pokemon Go wyskakiwały nam tylko wiadomości które nas interesują, które również nie przeszkadzają w żaden sposób podczas samego grania. Prócz rozmów tekstowych w czasie rzeczywistym, możemy również korzystać z komunikacji głosowej. Dzięki tej aplikacji nie ominie Cię żadna informacja od znajomego wybierającego się na raid w Twojej okolicy, czego niestety nie można powiedzieć o grupach czy forach.

Chcemy wspomóc komunikację i zbudować bazę przyszłych mistrzów Pokemon. Przewidujemy otwarcie nowych kanałów lokalnych - tekstowych jak i głosowych (jak komu będzie wygodniej, aby usprawnić wspólne raidowanie).
Wpadajcie śmiało. Mamy dużo rare candy.[Obrazek: tulmiwory.png]
[Obrazek: 1380715424246_zpsa19280e4.gif]
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości