Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkusz Wylęgania Jaj Pokemon
Pokedex zamkniety 
No siema, znowu broję.

Dodalismy na stronę Arkusz, jak w temacie, pokazujący możliwe dropy z jaj. 
Jeśli moje dane są nietrafione, proszę, dajcie znać. Obawiam się, że kilka pozycji może być nieaktualnych...

Arkusz dostępny na http://www.goldenrod.pl/egg 

[Obrazek: unknown.png]
Odpowiedz
Powiedz mi na podstawie czego oceniales jajka 10 km ? Bo jak nic nie jest pospolite, a Dratini i Larvitar sa rzadkie. To wynika z tego ze z jajka 10km najwieksze prawdopodobienstwo jest na larwe i smoczka, czyli teoretycznie sa one w tym momencie pospolite dla 10 km jajek :P Wiem czepiam sie, ale posty sie same nie nabija :)

/Edit

Skarmory byl dla mnie dosc czestym dropem z 10 km i Sudowoodo tez. Do tej pory nie mam Mereapa wiec wydaj mi sie ultra rzadki.
Odpowiedz
(20-08-2017, 10:14)WieRtaR napisał(a): Powiedz mi na podstawie czego oceniales jajka 10 km ? Bo jak nic nie jest pospolite, a Dratini i Larvitar sa rzadkie. To wynika z tego ze z jajka 10km najwieksze prawdopodobienstwo jest na larwe i smoczka, czyli teoretycznie sa one w tym momencie pospolite dla 10 km jajek :P Wiem czepiam sie, ale posty sie same nie nabija :)

/Edit

Skarmory byl dla mnie dosc czestym dropem z 10 km i Sudowoodo tez. Do tej pory nie mam Mereapa wiec wydaj mi sie ultra rzadki.

Dane wg. % szans wyklucia danego gatunku z puli 100%, przy zroznicowaniu pokow z 10km zaden nie zszedl na prog ponizej Rare.

Wielu graczy reportuje, ze ten mniej, a ten bardziej rzadki, ale kwestia ktora wygrywa debate, jest jednak ilosc danych zebrana do stworzenia arkuszu.

Pewnie, u kazdego to inaczej moze wygladac, ale statystyka jednak robi swoje :P
[Obrazek: 2fcc49040ee20794.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości