Ocena wątku:
 • 1 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Regulamin Forum
#1
Pokedex otwarty 
Regulamin Forum Goldenrod.pl

[Obrazek: pikachu_vector_by_robocheatsy-db4ha39.png][Obrazek: 170px-GO_Professor_Willow.png]

I. Warunki ogólne


 1. Niniejszy regulamin określa warunki i zasady korzystania z forum goldenrod.pl (zwanego dalej "Forum")
 2. Forum dostępne jest dla każdego. Nie ma ograniczeń wiekowych ani lingwistycznych jakie podmiot korzystający z Forum musi spełniać (dalej zwany "Użytkownikiem")
 3. Głównym językiem panującym na forum jest język polski. Nie ma jednak obowiązku pisania treści w tym języku   Użytkownik, który nie posługuje się nim biegle (pkt 2. r.I regulaminu).
 4. Użytkownik z chwilą założenia konta dobrowolnie akceptuje postanowienia regulaminu. Korzystanie z Forum zobowiązuje Użytkownika do jego przestrzegania.

II. Zasady korzystania z forum


 1. Korzystanie z Forum jest możliwe poprzez założenie konta i każdorazowe logowanie się na stronie goldenrod.pl/forum
 2. Użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Zaśmiecanie bazy danych i podbijanie licznika użytkowników jest niewskazane. Kolejne konta jednego Użytkownika będą kasowane bez ostrzeżenia.
 3. Użytkownik przed założeniem nowego tematu jest zobowiązany sprawdzić, czy podobny nie został już założony.  Powtarzające się wątki będą kasowane.
 4. Użytkownik publikuje swoją treść wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na łamach Forum.
 5. Niedopuszczalne jest zamieszczanie przez Użytkowników treści sprzecznych z obowiązującym prawem i propagujących przemoc w świecie rzeczywistym.
 6. Z uwagi na brak ograniczenia wiekowego (pkt 2 r.I regulaminu) nie powinno się też postować treści nieodpowiednich dla młodocianych.
 7. Na Forum panuje zakaz umieszczania treści reklamowych i bezpośrednich reflinków.
 8. Nowe tematy należy zakładać w odpowiednim dziale.
 9. Temat wątku powinien mówić możliwie jak najwięcej na temat jego zawartości.
 10. Forum służy do wymiany poglądów i dyskusji z innymi użytkownikami na różne tematy. Posty w stylu: "Nom", "Fajnie XD", "LOOOOL", "Hehe : ]" nie niosą zbyt wiele treści i są powszechnie uznawane za spam.
 11. Zabrania się tzw. crosspostingu, czyli umieszczania tej samej treści w kilku tematach.
 12. Posty wychodzące poza główny temat oraz spamowanie jest niedozwolone. Wiadomości takie będą usuwane bez konsultacji z danym Użytkownikiem.
 13. Wszystkie posty i ich treść są własnością ich autorów. Publikacja materiałów, których nie jest się autorem, bez jego zgody jest zabroniona.

III. Moderacja i kary


 1. Administratorzy i Moderatorzy Forum mają prawo do kontrolowania treści (modyfikowanie i/lub usuwanie), które nie spełniają warunków Regulaminu.
 2. W przypadku celowego lub nagminnego łamania regulaminu, Użytkownikowi będą przyznawane ostrzeżenia w procentach.
 3. Za 10 ostrzeżeń (100%) przyznawany jest tymczasowy ban trwający 7 dni. Ponowne 10 ostrzeżeń pomimo wcześniejszego ukarania może skutkować zablokowaniem dostępu do forum na czas dłuższy, w zależności od stopnia przewinienia.
 4. O zablokowaniu dostępu do forum decyduje Administrator.
 5. W przypadku rażącego łamania regulaminu mającego na celu zakłócanie przebiegu dyskusji lub poprawnego funkcjonowania forum, Administrator może przyznać ban natychmiastowo, bez ostrzeżeń.
 6. Kwestia interpretacji stopnia przewinienia i przyznania odpowiedniej kary należy do Administratora Forum.
 7. W przypadku nieporozumienia osoba ukarana banem ma 7 dni na logiczne wyjaśnienie sytuacji.


Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu, za uprzednim powiadomieniem Użytkowników Forum. Logowanie się na Forum po wprowadzonych zmianach jest jednoznaczne z akceptacją zmiany jego treści.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości