Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabor na moderatora Forum/Discorda
Trenerzy!

Zespol discorda Pokemon Go Polska oraz forum goldenrod.pl poszukuja bardziej, jak i mniej doswiadczonych trenerow do wspolpracy.

Jesli chcecie sie przysluzyc kolegom trenerom, lubicie dzielic sie newsami/osiagnieciami/strategiami/sekretami gry/umiejetnosciami, to potrzebujemy wlasnie Was.

Wyzej wymienione dotycza moderacji i utrzymywania porzadku serwera discord jak i forum goldenrod.pl (lub jedno z nich).  Liczymy rowniez na Wasz dobrowolny wklad wlasny w rozbudowe spolecznosci. Rozpatrzymy kazdy Wasz pomysl, a najlepsze wprowadzimy w zycie.

Zgloszenia prosimy kierowac do:
NazNaz
Menier

Mozecie tez odpowiadac w tym temacie. Zapraszamy.
[Obrazek: 2fcc49040ee20794.gif]
Odpowiedz
Hej.

jeśli chodzi o moderacje na forum to jestem chętny, choć patrząc z perspektywy jak długa przerwa była w działaniu nie wierze że ktoś jeszcze tu zagląda jeśli nie zabłądzi.
Jestem szczerze zaskoczony tym że w ogóle pojawiło się tu coś innego niż wpisy reklamowe o anonsach towarzyskich, handlu samochodami i innymi cudeńkami w języku RUS lub innym.
Dajcie znać jaki plan macie. Bo jeśli za miesiąc znów administracja zniknie to generalnie nie będzie czego sprzątać.
Tak poleciały moje żale, jednak w ciągu dalszym doceniam to że przenieśliście forum.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
(22-01-2018, 01:50)WieRtaR napisał(a): Hej.

jeśli chodzi o moderacje na forum to jestem chętny, choć patrząc z perspektywy jak długa przerwa była w działaniu nie wierze że ktoś jeszcze tu zagląda jeśli nie zabłądzi.
Jestem szczerze zaskoczony tym że w ogóle pojawiło się tu coś innego niż wpisy reklamowe o anonsach towarzyskich, handlu samochodami i innymi cudeńkami w języku RUS lub innym.
Dajcie znać jaki plan macie. Bo jeśli za miesiąc znów administracja zniknie to generalnie nie będzie czego sprzątać.
Tak poleciały moje żale, jednak w ciągu dalszym doceniam to że przenieśliście forum.

Pozdrawiam.

Cześć,
Dzięki za koment.

Pozwolę sobie tylko dokonać klaryfikacji tych wydarzeń.
Forum po stworzeniu zostało "przekazane" w ręce dobrze zapowiadającego się moderatora globalnego, który miał przejąć pałeczkę w utrzymywaniu porządku i postowaniu newsów. Jak się okazało, po naszej rozmowie nie zalogował się ani razu na forum nie informując nas o rezygnacji ze współpracy. Nie otrzymywaliśmy też żadnych informacji od użytkowników forum, że coś się dzieje niedobrego (tutaj możliwa usterka w jego prawidłowym funkcjonowaniu, bo widziałem zgłoszenia postów botów, a mimo to nie docierały żadne maile notyfikujące o tych zgłoszeniach). Nikt też nie próbował się z nami skontaktować w tej sprawie przez kanał, na którym nasze community bazuje - Discord. Dopiero w grudniu ktoś się pojawił i poinformował nas o zaistniałej sytuacji. Forum zostało doprowadzone do porządku jeszcze następnego dnia.

[Obrazek: Bez_tytuu.png]

Historia oczywiście zatoczyła koło. Po oczyszczeniu forum był kolejny moderator i tak samo był kolejny zawód. Stąd też dzisiaj ogłoszenie na samym forum.
[Obrazek: 1380715424246_zpsa19280e4.gif]
Odpowiedz
Rozumiem.
W ciągu dalszym nie rozumiem jak ktoś został dopuszczony do zarządzania i nie sprawdzony.
Czyli wysyłane zgłoszenia do Was nie docierały ? A ja się wkurzałem że tu martwa cisza.
PW wysyłałem i do Ciebie i do NazNaza, ale rozumiem że przepadły. No było trzeba uderzyć na Discorda.
Poprawie się :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości